کاشت ابرو با موی طبیعی (مراحل و هزینه)

ابروهایی که پر هستند، ظاهر مناسب و زیبایی دارند و معمول توجه سایرین را به خود جلب نمی کنند. اما چیزی که باعث جلب توجه دیگران می شود، وجود ابروهای نازک یا خالی است که می تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب کند.

ترمیم ابرو یک راهکار موثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم ها، یا مسائل ژنتیک در افراد مشاهده میشود. برای ترمیم ابرو از تکنیک های مشابه کاشت موی ابرو استفاده میشود که در آن مقدار کمی از موهای بالای ناحيه گوش در ناحیه ابرو کاشته میشود. این فرایند مانند کاشت مژه دائم فقط به ۲ الی ۷ ساعت زمان نیاز دارد. کاشت ابرو را با استفاده از موی طبیعی خود بیمار انجام می دهیم و بدین ترتیب ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد ایجاد می کنیم الگوی کاشت ابرو با توجه به سلیقه و نظر بیمار و همچنین فرم صورت وی توسط پزشک متخصص پوست تعیین می شود، و پس از آن مراحل عمل تحت بی حسی موضعی بدون ناراحتی برای بیمار انجام می شود، همانطور که در ادامه مقاله شرح داده ایم، با تقبل هزينه بيوند مو ابرو ، بیمار در طول عمل هوشیار است و می تواند نظرات خود را در مورد فرم و تراکم ابروی خود را به پزشک منتقل کند، تا نتایج کاملا مطابق با خواسته ی بیماران باشد. کاشت دائمی مژه و کاشت ابرو یک روش درمانی به شدت هنری است که در آن مژه و ابرو بطور خاص بر اساس نوع صورت، ویژگی های آن، و نتایج مورد انتظار شما طراحی می شود یک پزشک با تجربه میتواند یک ظاهر کمانی همراه با ضخامت مناسب و فاصله کافي بين ابروها برای شما ایجاد کند و طول ابرو را با توجه به نیاز شما مشخص نماید.

حتی اگر شما بر روی ابروی خود تاتو انجام داده اید، کاشت ابرو و کاشت مژه می تواند بر روی تاتوی ابرو نیز انجام شود. برای ایجاد یک ظاهر کاملا طبیعی، متخصصان ما درباره زاویه و جهت کاشت مو ابرو در هر طرف و نیز برای هر یک از ابروها به صورت مجزا دقت زیادی به عمل می آورند.


موهای کاشته شده با گذشت زمان به رشد خود ادامه میدهند و به همين خاطر لازم است ظاهر ابرو هر ماه یک بار اصلاح و مرتب شود این نگهداری می بایست به صورت منظم انجام شود تا به این ترتیب بتوان ظاهر ابروها را به صورت مطلوب و مناسب حفظ کرد.


نتايج حاصل از کاشت ابرو با موی طبیعی دائمی است و شما میتوانید بلافاصله پس از عمل، تفاوت های ایجاد شده بر ظاهر خود را مشاهده نماید به عنوان یک استاندارد برای کاشت ابرو نتایج حاصل از این روش درمانی مولا بعد از ۱۲ ماه بطور کامل نمایان میشود. ظاهر مطلوب مورد نظر بیمار پس از عمل در مدت زمان کوتاه تر قابل دستیابی است، اما این فرایند نیز به چند ماه زمان نیاز دارد.

موی انسان در سه مرحله رشد میکند و اگر شما ریزش مو پس از کاشت ابرو طبیعی مشاهده کردید، نگران نشوید زیرا این شرایط کاملا عادی است. فرآیند رشد مو در بین افراد مختلف متفاوت است و هنگامی که فرآیند رشد موهای کاشته شده در ناحيه ابرو شروع شود، شما نیاز به اصلاح ابرو به منظور حفظ ظاهر مطلوب آن خواهید داشت.

 

عوارض و خطرات

عمل جراحی کاشت مو ابرو یک عمل جراحی محدود است و به همين خاطر عوارض کاشت مو ابرو بسیار کم و ناچیز است در کاشت ابرو تزریق ماده بی حسی تا حدودی دردناک است، زیرا ناحيه اطراف چشم بسیار حساس است. به هر حال پس از تاثیرگذاری مواد بی حسی بیمار دیگر چیزی احساس نخواهد کرد. تاثیرات ناشی از بیماری به سرعت ناپدید میشوند و امکان پنهان کردن آنها به سادگی با آرایش کردن صورت وجود دارد. ورم اطراف چشم ها به نسبت زودگذر است و معمولا به سرعت با گذشت یک شب از عمل جراحی از بین میرود. پس از عمل کاشت ابرو طبیعی، ناحيه ابرو ممکن است دچار کبودی، التهاب یا ورم شود، اما همواره امکان مشاهده سایر عوارض کاشت ابرو محدود نيز در ارتباط با این عمل جراحی وجود دارد. برای مثال بعد از تقل هزینه کاشت ابروی طبیعی ممکن است بیمار احساس خارش در این ناحیه داشته باشد که فقط برای مدت یک تا دو روز دوام و ماندگاری دارد. به هر حال اگر شما متوجه شدید که این عارضه بعد از کاشت مو عمر و ابرو برای مدت طولانی تر از حالت معمول ادامه پیدا کرده است، ممکن است دلیل آن ایجاد عفونت باشد که باید بلافاصله با مراجعه به پزشک درمان شود. امکان کنترل این خارش با استفاده از پمادها و کرم های مخصوص وجود دارد و بیمار می تواند از این داروها به صورت موضعی در طول روز و شب برای بهبود عوارض عمل استفاده کند.

 

هزینه و قيمت

هزینه کاشت ابرو بر اساس تعدادی از عوامل تعیین می شود از جمله اساس ناحیه ای که قرار است تحت عمل قرار بگیرد، ضخامت و تراكم ابرو، و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهر طبیعی و مطلوب پرداخت نماید. قيت كاشت ابرو طبیعی در طول جلست مشاوره درمانی بر اساس شرایط و ویژگی های مطلوب و خاص مورد نظر شما تعیین خواهد شد. با توجه به قت کاشت ابرو و اینکه کاشت مو ابرو یک عمل زیبایی با عوارض کم می باشد، این عمل زیبایی توصیه می گردد. نکته مهم در این عمل مهارت پزشک می باشد . مراحل کاشت ابرو در مدت زمان کمی قابل اجرا می باشد و فرم ابرو را می توان در همان جلسه درمان مشاهده کرد افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو را دارند، باید دقت کنند که هزینه کاشت مو به عوامل متعدی شامل پزشک جراح، تعداد گرافت های مورد نیاز برای جراحی، تعداد فولیکول های موجود در ناحيه اهدا کننده، زمان و کار صرف شده توسط جراح و کارکنان کلینیک بستگی خواهد داشت.
 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش